Logowanie
Czat

Facebook

Szukaj

Do końca roku szkolnego pozostało:

Nasza szkoła tętni życiem. Każdego dnia coś się dzieje. Czasami są to duże wydarzenia, a czasem bardzo malutkie... Wszystkie z nich będziemy starali opisać w dziale Aktualności - serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej witryny. ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ: KONTAKT: goszczanow135@wp.pl, goszczanow@o2.pl, telefon: (43)8297030
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Konkurs strażacki 2013

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

13 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej w Goszczanowie odbył się coroczny konkurs strażacki "Młodzież zapobiega pożarom". Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Wśród szkół podstawowych I miejsce Szymon Woźniak - SP Goszczanów, II miejsce Łukasz Strojwąs - SP Kaszew. W kategorii gimnazjów triumfowali: I miejsce Renata Urbaniak - Gimnazjum Goszczanów, II miejsce Hubert Szewczyk - Gimnazjum Chlewo. Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą gminę w konkursie powiatowym. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Zdjęcia w galerii konkurs strażacki-2013.

Poprawiony (środa, 13 marca 2013 12:20)

 
Zegar
Imieniny
Dzisiaj jest: 2 Październik 2014    |    Imieniny obchodzą: Teresa, Gerard, Bogumił
Losowe zdjęcie
Statystyka
150069
DzisiajDzisiaj39
WczorajWczoraj278
W tygodniuW tygodniu761
W miesiącuW miesiącu317
WszystkieWszystkie150069
Online
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 1
Nowi użytkownicy:
  • Edyta Nowak
  • LELEK! ^^
Aktywne konta: 51
Sonda
Ja w szkole