Administrator 13 marca 2013 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

13 marca 2013 roku w Szkole Podstawowej w Goszczanowie odbył się coroczny konkurs strażacki "Młodzież zapobiega pożarom". Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Wśród szkół podstawowych I miejsce Szymon Woźniak - SP Goszczanów, II miejsce Łukasz Strojwąs - SP Kaszew. W kategorii gimnazjów triumfowali: I miejsce Renata Urbaniak - Gimnazjum Goszczanów, II miejsce Hubert Szewczyk - Gimnazjum Chlewo. Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą gminę w konkursie powiatowym. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Zdjęcia w galerii konkurs strażacki-2013.

Do końca roku szkolnego pozostało:

Nasza szkoła tętni życiem. Każdego dnia coś się dzieje. Czasami są to duże wydarzenia, a czasem bardzo malutkie... Wszystkie z nich będziemy starali opisać w dziale Aktualności - serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej witryny. ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ: KONTAKT: goszczanow135@wp.pl, goszczanow@o2.pl, telefon: (43)8297030

Szukaj

Imieniny

Dzisiaj jest: 29 Listopad 2014    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Losowe zdjęcie

Czat


Statystyka

160035
DzisiajDzisiaj11
WczorajWczoraj142
W tygodniuW tygodniu943
W miesiącuW miesiącu5101
WszystkieWszystkie160035

Użytkownicy

  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 2
Nowi użytkownicy:
  • Adam
  • Alicja
Aktywne konta: 53

Sonda

Ja w szkole